ConvoyMP180D Convoy Автосигналізація Convoy MP-180D CAN Ready
-8%

ConvoyMP180D Convoy Автосигналізація Convoy MP-180D CAN Ready

Артикул:ConvoyMP180D
В обране
Автосигналізація Convoy MP-180D CAN Ready
Бренд:Convoy
Склад ЛИГА1:
Під замовлення (30 днів)
Склад ЛИГА2:
Під замовлення (30 днів)
Склад ЛИГА ЛЮКС:
Під замовлення (30 днів)
Склад ПСУ (4 дні):
Під замовлення (30 днів)
Під замовлення (30 днів)
2 990 грн.3 236,79 грн.
Опис товару

Двостороння автосигналізація Convoy MP-180D CAN Ready має збільшений радіус дії. Завдяки діалогового типу кодування радіосигналу система захищена від інтелектуального злому. Система розрахована на надійну роботу в умовах міських перешкод, має автоматичний контроль каналу зв'язку і стійкий прийом сигналу завдяки робочій частоті f=868 МГц.

На основний блок охоронної системи надається 3 роки гарантії.

Установка MР–180D CAN Ready зазнає суттєвого спрощення в автомобілях з CAN-шиною завдяки наявності в основному блоці охоронної системи спеціального роз'єму підключення зовнішнього протокольного CAN-модуля.

Від інших автосигналізацій з двостороннім зв'язком, в своєму класі, система відрізняється високою якістю, поліпшений захист від перешкод управління і широкими функціональними можливостями. Про останній свідчить наявність семи додаткових програмованих каналів і одного додаткового входу для реалізації охоронних, протиугінних і сервісних функцій. Система має можливість змінювати алгоритм роботи виходів на світлову індикацію завдяки чому можна реалізувати імпульсне або статусне управління аварійною світловою сигналізацією. Система оснащена двома стильними двосторонніми брелоками, один з яких з LCD-дисплеєм. При оповіщенні про спрацьовування системи на основному брелоку крім індикації використовуються вібруючі сигнали. Також брелок з дисплеєм оснащений годинником і будильником.

Радіус дії пристрою - до 600 м в режимі управління і до 1400 м в режимі оповіщення. Так як система спеціально розроблялася для роботи в умовах міських перешкод, вона буде ставитися і зніматися з охорони з першого разу на всіх парковках гіпермаркетів. Під час передачі і прийому сигналів застосовується оригінальне діалогове кодування, яке захищає радіосигнал від підбору і перехоплення різними кодграбберами.

Блок управління системи має два роз'єми для підключення датчиків удару і об'єму. Перший з датчиків вже є в комплекті. Крім звичайної постановки і зняття з охорони, модель MР-180D CAN Ready має функцію пасивної постановки на охорону. Серед охоронних і протиугінних можливостей системи можна виділити наступні: 6 незалежних зон охорони, режим «Паніка», можливість реалізації двох різних типів блокування двигуна, включення режиму тривоги при відключенні і включенні живлення в режимі охорони, захист від насильницького викрадення Anti-HiJack і пасивне блокування двигуна (іммобілайзер). За допомогою кнопки, розміщеної на антенном модулі, пасажир, при необхідності, може викликати власника автомобіля, не виходячи з машини. Ще один корисний режим - пошук автомобіля на стоянці. З його допомогою авто легко відшукується серед інших транспортних засобів, припаркованих на найбільшому паркінгу.

Інші ключові функції і переваги сигналізації:

 • управління ЦЗ при включенні/виключенні запалення;
 • дистанційна перевірка стану сигналізації;
 • слабкострумовий вихід для дистанційного відкриття замку багажника;
 • пам'ять спрацьовувань системи;
 • можливість реалізації охорони авто з працюючим двигуном, в тому числі з турбованим;
 • програмований час роботи двигуна в режимі Турботаймер;
 • режими Комфорт і Паніка;
 • режим Anti-HiJack (пасивний/активний захист);
 • реалізація двох різних типів блокування двигуна одночасно;
 • оповіщення про «невимкнені» габаритних вогнях при виключенні запалення;
 • звукове сповіщення при русі заднім ходом і ін.
Характеристики
Бренд
Відгуки
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
загальний рейтинг