Ваша корзина пуста

Корзина

Ваша корзина пуста
Подобрать

"Дорожня карта"

У 2007 році була сформована мережа дилерських торгових точок компанії «Омега-Автопостачання», що отримала назву «Дорожня Карта».

Наразі мережа налічує 229 магазинів.

З 2010 року під торговою маркою «Дорожня Карта» (скорочено «ДК») розпочато виробництво запасних частин. Чітке розуміння переваг споживачів, бездоганне знання технології виробництва та багатий досвід роботи співробітників компанії в сфері автокомпонентів дозволили вивести на ринок продукт з оригінальною якістю й доступною ціною.

На сьогоднішній день ДК™ об'єднує близько 300 виробників в Україні, Туреччині та Китаї.

Під брендом Дорожня Карта™ виробляється понад 7000 найменувань найбільш затребуваної автомобільної продукції. Велика серійність, високотехнологічне виробництво і налагоджена логістика дозволяють знижувати собівартість і робити ціни доступними для всіх учасників ринку.

Бренд належить концерну Омега-Автопоставка.
Учасниками концерну є такі виробники автокомпонентів: Дорожня Карта.

Дорожня карта - велика вітчизняна компанія, що спеціалізується на упаковці та продажу запчастин, шин, обслуговуванні комерційної, дорожньо-будівельної техніки і різного автомобільного транспорту. В Україні компанія офіційно відкрила близько 300 магазинів. Запчастини також реалізуються на вторинних ринках Росії, Казахстану і Білорусі.
У каталогах компанії Дорожня карта можна знайти шини, датчики, елементи склоочисників, котушки запалювання, патрубки, дроти, фільтри, елементи гальмівної системи, хрестовини, бензонасоси, інструменти, аксесуари, оптику, амортизатори, генератори, радіатори і багато іншого. Охоплюється головним чином вітчизняний вантажний транспорт, а також найбільш популярний серед вітчизняних автолюбителів легковий транспорт марок Daewoo, Chevrolet, УАЗ і ЗАЗ. Як відзначили покупці, якість запчастин не завжди стабільна - воно часто воно варіюється від низького до середнього.
Найбільше нарікань до якості запчастин для вантажного транспорту. Багато покупців не рекомендують агрегати від даної компанії, як-то генератори. З урахуванням доступної ціни, запчастини Дорожня карта є не найгіршим рішенням для передпродажного ремонту та обслуговування авто.

Сортировать по:
Товаров на странице:
Вид:
Сортировать по:
Товаров на странице:
Вид: