555

Фото
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Стійка стабілізатора заднього SLK-8105 Hyundai/KIA
Відсутній

Бренд належить концерну "Sankei Industry Co ..
Учасниками концерну є такі виробники автокомпонентів: 555.

555 - всесвітньо відомий бренд, який належить японському Sankei Industry Co.Ltd. Компанія має виробничі потужності лише в межах Японії, тим часом як вироби під ім'ям бренду «555», вироблені в Тайвані або материкової частини Китаю, за фактом є підробками. На жаль, обсяг експорту фірмових запчастин японського виробництва вкрай малий - бренд орієнтований на внутрішній ринок країни. Крім того, компанія Senkei входить до переліку офіційних постачальників на складальні лінії всіх японських автоконцернів.
У каталогах 555 автолюбителі зможуть знайти елементи рульового механізму, важелі, а також кульові опори. Все це запчастини найвищої якості, які повністю повторюють якість оригінальних комплектуючих. Вартість даних запчастин також досить висока. Автолюбителі, які купують фірмовий 555 у офіційного дилера, залишаються задоволені японським продуктом.
Фірмові запчастини японського бренду захищаються голограмою. Також покупцям важливо дізнатися про виробника, який згадується на наклейках на упаковці і в гарантії на запчастину. В Україні досить поширені запчастини від Hwang Yo Co.Ltd - це компанія, яка виробляє підроблений 555.

Меню
Зателефонуйте нам:
+38 (094) 710-49-52