Ваша корзина пуста

Корзина

Ваша корзина пуста
Подобрать

ABE

ABE - польський виробник деталей автомобільного гальма. Може похвалитися досить високою якістю продукції і низьким відсотком браку. Продукція також має сертифікат стандарту ECR-90.
В асортименті ABE покупці можуть знайти наступне: диски, барабани і колодки автомобільного гальма, еластичні шланги, елемента гідравліки (насоси зчеплення, сервомотори, а також циліндри). Як відзначили автолюбителі, деталі гарантують високу якість гальмування (виключаючи різке гальмування на високих швидкостях), досить швидку притирання. Також деталі мають непоганий експлуатаційний ресурс: 50 тис. Км. і більше для колодок. Запчастини ABE - хороші представники бюджетного сегмента.

Продукція польського ABE швидко набирає популярність в країнах Східної Європи. Причин три: низька ціна, прийнятна якість, відсутність підробок. У плані геометрії запчастини повністю відповідають оригінальним автомобільним гальмах. Варто відзначити, що гальмівні колодки ABE відрізняються високою м'якістю. Вони сумісні практично з усіма бюджетними дисками, що дає автолюбителям можливість придбати і встановити недорогі гальма на свій транспортний засіб.

Сортировать по:
Товаров на странице:
Вид:
Сортировать по:
Товаров на странице:
Вид: