Фото
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Гідрокомпенсатор FOL181 Ford
В наявності (2 шт.)
Артикул: FOL181
0 відкуків

Бренд належить концерну Federal Modul Corp ..
Учасниками концерну є такі виробники автокомпонентів: AE, Nural, Federal Mogul.

Група AE об'єднує за своїми початком більш двадцяти компаній, що випускають автозапчастини. Підприємства знаходяться в країнах Європи і Південній Африці. Є одним з провідних виробників компонентів двигуна. Виробник застосовує самі передові розробки і технології. В результаті інтеграції компаній, свого часу був розширений асортимент, компанія придбала більш міцне становище на ринку. В даний час AE входить в корпорацію Federal Mogul.

Асортимент AE орієнтований на легковий та вантажний автотранспорт європейських і азіатських марок. У каталозі представлені вкладиші двигуна, гидрокомпенсатори, розподільні вали, клапана і сідла клапанів, поршні, кільця, гільзи і інша продукція. Випускні клапана AE, призначені для роботи в агресивному середовищі з високою температурою, виконуються з біметалів і поліметалів. Серцевина і поверхню деталей мають нітровані поверхню і загартовані кінці стрижнів. Компанія пропонує широкий асортимент аналогових ременів, в тому числі клинові і ручейковие ремені, що мають виняткову гнучкість і міцність, стійкі до високої температури, довговічні в експлуатації.

Корпорація володіє і іншими виробниками - Federal Modul, Natural. Вантажівки, легкові машини, випущені європейськими та японськими автокомпаніями, найчастіше комплектують автозапчастинами авторитетного світового лідера АЕ.
Англія почала активно зміцнюватися на світовому ринку автомобільних комплектуючих ще в 1947 році. Тоді три її заводу з виробництва деталей моторів об'єднали в єдине підприємство. Так починався розвиток Associated Engineering Holdings Limited. Компанії продовжували самостійно контролювати фінансові потоки і зберегли юридичну незалежність, але завдяки оптимізації розширився і покращився асортимент продукції, що випускається. В результаті підприємство успішно розвивалося без конкуренції.
Через 15 років Associated Engineering Holdings Limited приймає до свого складу ще кілька компаній. Їх спеціалізація - виробництво кілець, поршнів. Associated Engineering існує понад сімдесят років, але завжди дотримується такої політики розвитку, як ефективне об'єднання з іншими виробниками.

АЕ 1964 року розширює вибір підшипників ковзання для промисловості і автомобілебудування. Це вдалося зробити завдяки злиттю з Glacier Metal. Через 11 років товарний ряд групи включає механічні штовхачі, вкладиші тому, що тепер відбулося злиття з німецьким виробником Dewa Werke.

Компанія змінила назву в 1982 році. Дистриб'ютор-флагман Англії називається АЕ Group. Англійські ринки і всього світу наситились запчастинами АЕ, які виготовляли сімнадцять підконтрольних підприємств.
В кінці 80-х років АЕ Group набуває / відкриває потужні бази в багатьох країнах світу. Виробничі потужності зосереджені на індіанських, американських, британських, французьких, індійських, італійських, австралійських, південнокорейських заводах. У складі концерну Federal Modul компанія АЕ стала значитися лише з 1995 року.

Досягнення АЕ Group на сьогоднішній день вражають. Компанія складається з 24 підприємств. А також ще тринадцять заводів володіють ліцензією. Піар-хід компанії - розшифровка її назви як Absolute Excellence. Звичайно, змагатися з абсолютною перевагою досить складно.

АЕ виготовляє компоненти двигунів за інноваційними технологічним схемам, впроваджує бездоганні системи, що дозволяють контролювати виробничий процес на всіх стадіях, виявляти шлюб, стежити за якістю готових автозапчастин. Тут є власний науково-дослідний центр. У компанії працює більше 100 спеціалістів НДІ і 400 компетентних наукових співробітників, які постійно працюють над виготовленням нових деталей.
Тому виробник вважається одним з кращих, який гарантовано запропонує високоякісну продукцію. Він також поставляє на вторинний ринок різні ремені в широкому асортименті.

Йдеться про продукцію - комплекти ГРМ, ручейковие / клинові ремені. Товар сертифікований. Тому привід стабільно працює під навантаженнями (тепловими, моментними). Ремені дуже гнучкі і міцні при розтягуванні. Тривалий експлуатаційний ресурс, термостійкість, витримка змінних навантажень. Можна вибрати різні вироби з необхідною шириною і довжиною.

Меню
Зателефонуйте нам:
+38 (094) 710-49-52