Applus

Фото
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Накінечник кермової тяги 11914AP ВАЗ
Відсутній
Артикул: 11914AP
0 відкуків
Накінечник кермової тяги 11913AP ВАЗ
Відсутній
Артикул: 11913AP
0 відкуків

Applus - досить молодий бренд, що належить відомому виробнику автомобільних комплектуючих AYD (базується в Туреччині). Сьогодні компанія акцентує свою увагу на експорті - практично всі вироблені запчастини відправляються в магазини Європи, Америки і Африки.

Присутність на азіатському ринку мінімально, тим часом як з самого 2012 року запчастини Applus стали стрімко набирати популярність в країнах Сходу Європи. Особливо великий попит на турецькі запчастини в Україні, Білорусі та Росії.
Сьогодні турецька виробник пропонує комплектуючі підвіски і автомобільних рульових механізмів для широкого спектра транспортних засобів. Одним з достоїнств Applus є демократична цінова політика. Як відзначили автолюбителі, рівень якості виконання пропонованих турецькою компанією запчастин стабільний (покупцями якість оцінено як середнє), а відсоток браку не настільки великий, що не завжди властиво турецьким виробникам. Відомо, що до існуючих 10 тис. Найменувань вироблених запчастин щорічно додається ще понад 400 нових позицій. Applus демонструє стабільне зростання і може змагатися з турецькими відділеннями Lemfoerder.

APPLUS є одним з провідних виробників і експортерів підвіски і рульового управління в автомобільній промисловості післяпродажного обслуговування з 1992 року. Ми сфокусували свою увагу на експорті та в короткі терміни змогли організувати продажу своїх деталей в світі, успішно збільшуючи частку експорту, в Європі, Північній і Південній Америці та Африці.
До 2008 року APPLUS зробили великий крок, проінвестували в майбутнє і збільшили продуктивність до 2. 700. 000 одиниць на місяць. Завдяки відданим співробітникам і досвіду більше 30 років. Ми можемо запропонувати нашим Клієнтам якісні послуги, ніж, безумовно, пишаємося!
Виробництво зосереджено на асортименті для легкових автомобілів, легкого і важкого вантажного транспорту європейських, азіатських і американських машин. Орієнтуючись на гнучке і швидке обслуговування, надійна якість за конкурентну ціну ми прагнемо бути надійним і довгостроковим Партнером.

Меню
Зателефонуйте нам:
+38 (094) 710-49-52