ASAM

Фото
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Фільтр повітряний 30882ASAM Dacia
В наявності (3 шт.)
Артикул: 30882ASAM
0 відкуків

Компанія ASAM (Administraţia Stabilimentelor Aviaţiei şi Marinei - Управління Підприємствами Авіації та Морського флоту) була заснована на території Румунії в 1924 р і спочатку її діяльність була спрямована на ремонт літаків II Королівській Військовій Флотилії. У 1963 р організація зайнялася ремонтом вантажних автомобілів. У 1991 р почалося виробництво запчастин для автопромисловості, а через рік в асортименті з'явилися запасні частини для легкових авто. Протягом всього періоду розвитку і становлення компанії, її назва змінювалася. І в 2000 р фірма увійшла до складу Групи Conex.
Компанія Conex Distribution під брендом Asam пропонує широку лінійку запчастин на найбільш популярні в Україне моделі європейських і азіатських автомобілів, в тому числі - Duster, Sandero, Stepway, Logan, використовуючи стратегічні партнерства з виробниками.
Продукція Asam експортується в 29 країн на 4-х континентах світу.

В асортимент продукції Asam входить:
- система управління (кермова);
- к-т зчеплення і комплектувальне
- підвіска
- комплектуючі трансмісії;
- комплектуючі охолоджуючої системи;
- запчастини і деталі гальмівних механізмів;
- фільтра
запчастини і деталі двигуна;
- вироби з метала і гуми;
- елементи безпеки електричної системи;
- деталі електрики;
- комплектуючі для вихлопної системи;
- кузовні елементи (деталі кузова);
- захист мотора;
- металеві колісні диски;
З 2003 року Asam S.A. сертифікований TUV ISO 9001: 2000. На внутрішньому ринку продукція і виробництво також сертифіковані компетентними організаціями контролю. Сертифікат ISO TS 16949 дає ASAM S.A. право на поставку компонентів на конвеєр виробникам автомобілів і вантажівок.

Меню
Зателефонуйте нам:
+38 (094) 710-49-52