Ваша корзина пуста

Корзина

Ваша корзина пуста
Подобрать

AT

AT - це торгова марка компанії "Auto Technologies Group", заснованої в 1993 році. Сама торгова марка почала своє існування з 2003 року з випуску автозапчастин для автомобілів пострадянського простору. На даний момент запчастини під торговою маркою "AT" продаються в 30-ти країнах світу.

AT - бренд чеського Auto Technologies Group s.r.o., орієнтованого на ринок бюджетних автозапчастин. Продукція під ім'ям згаданого бренду зустрічається головним чином в СНД, а також ряді країн Східної Європи. Незважаючи на суперечливу інформацію про те, що компанія володіє виробничими потужностями, в її каталогах сьогодні немає запчастин власного виробництва - тільки товари сторонніх азіатських фірм.

У каталогах AT можна знайти елементи паливної і гальмівної груп авто, фільтри, датчики, підшипники, а також комплекти зчеплення, деталі підвіски, гумовотехнічні вироби, вентилятори, приводу, комплектуючі рульових механізмів, окремі елементи КПП, ремкомплекти. Також чеська компанія запчастини, аксесуари і автохімію під іменами двох інших марок: Lavita і Winner
На думку покупців, запчастини AT не можуть похвалитися ні високим, ні стабільною якістю. Як показала практика, відрізнити найбільш якісний AT від менш якісного реально. Приділіть увагу наявності подвійних упаковок і голограми. Найкращі запчастини чеського пакувальника ходять трохи довше запчастин багатьох європейських пакувальників, але знайти їх у вітчизняних магазинах складно.

Сортировать по:
Товаров на странице:
Вид:
Сортировать по:
Товаров на странице:
Вид: