Aurora

Фото
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Регулятор холостого ходу ICV-LA2112M Aurora
В наявності (1 шт.)
Артикул: ICVLA2112M
0 відкуків
Радіатор опалення алюмінієвий HR-LA2101 Aurora
Відсутній

Запчастини торгової марки Aurora, зареєстрованої на території Польщі, випускаються в різних країнах світу. У Польщі знаходиться тільки головний офіс компанії, власника бренду. Метою створення бренду було забезпечення запчастинами для сервісного обслуговування автомобілів марки Лада, які експлуатувалися в країнах Європи. Однак з часом, автомобілів Лада ставало все менше, так як транспорт цієї марки витісняли більш зручні машини європейських і азіатських виробників. Тому продажу запчастин Aurora були повністю припинені
Після створення і розширення компанії «Аврора-Трейд Україна» дистриб'юторська діяльність вийшла на новий рівень, а асортимент продукції розширився. Випуск запчастин було переорієнтовано на автопарк Dasia, Daewoo, Chevrolet, які проводилися в Україні, а також на автомобілі марок ГАЗ АЗЛК і ЗАЗ. У каталозі представлені запчастини кузова, двигуна, трансмісії, ходової частини автомобіля, механізми управління, електрообладнання.
На думку фахівців, запчастини Aurora мають гідну якість і доступну ціну, можуть конкурувати з продукцією відомих брендів, стати вдалою заміною оригіналів.

Меню
Зателефонуйте нам:
+38 (094) 710-49-52