"Gumárny Zubří"

Товари не знайдені.


Завод гумових виробів "Gumárny Zubří" був заснований в 1935 р, незадовго до окупації Чехословаччини і початку другої світової війни, в якості дочірньої компанії найстарішого центрально-європейського підприємства "Optimit" в місті Одри. Озираючись на історію заводу "Gumárny Zubří", можна простежити динаміку і перипетії його розвитку, підйоми і падіння.

Фірма була заснована як оборонне підприємство з виробництва протигазів. З урахуванням того, що в регіоні взагалі був відсутній який-небудь досвід виробництва гумових виробів, тим більше протигазів, було прийнято рішення почати це виробництво на підставі англійською ліцензією "Leyland". Статус оборонного підприємства завод гумових виробів "Gumárny Zubří" зберіг дотепер.

Після свого виникнення підприємство "Gumárny Zubří" виробляло протигази за держзамовленням Чехословаччини, а під час німецької окупації - для Вермахту. За часів холодної війни почався потужний розвиток "Gumárny Zubří", і в підприємство, що стало в той час великим постачальником цивільних типів протигазів для всього регіону РЕВ, а також армійських типів протигазів для всіх держав-учасників Варшавського договору, були здійснені найбільші за всю його історію інвестиції
У другій половині дев'яностих років, після виникнення акціонерного товариства і його приватизації, була проведена найзначніша його реструктуризація, пов'язана з його новою орієнтацією на виробництво точних технічних штампованих виробів для цивільного сектора, орієнтованих, зокрема, на автомобільне виробництво. Однак підприємство "Gumárny Zubří" і надалі зберігає статус оборонного підприємства, розробляє і виробляє захисні засоби NBC, причому в даний час воно відноситься до числа лідерів в даній області.

Меню
Зателефонуйте нам:
+38 (094) 710-49-52