Ваша корзина пуста

Корзина

Ваша корзина пуста

PHG

Компанія PHG (Pyung Hwa Global) є одним з найбільших підприємств з виробництва гумотехнічних виробів. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво антивібраційної і гумотехнічної продукції. Лінійка продукції охоплює практично всі гумові та гумометалеві елементи, які встановлюються на корейські автомобілі.

1989 - заснування компанії;
1990 року - об'єднання з Sedong Co. (патрубки і антивібраційна продукція);
1990 року - зміна назви компанії на Pyung Hwa Automotive Parts Co., Ltd;
1997 року - перенесення виробництва в м Daegu, Korea (площа 9556 m2);
2004 г. - ISO / TS16949 сертифікація;
2012 року - зміна назви компанії на Pyung Hwa Global Co., Ltd.
Компанія PHG входить до складу Pyung Hwa Group, яка об'єднує 8 підприємств в Кореї (Pyung Hwa Industrial, Pyung Hwa Oil Seal Industry, Pyung Hwa CMB, Pyung Hwa Ki Kong, Pyung Hwa Eng і інші) і також 5 закордонних підприємств, кожне з яких сегментований за напрямом діяльності. Всього на підприємствах Pyung Hwa Group ведуть свою діяльність понад 2300 чоловік, і оборот групи становить близько 1 млрд. US $ в рік.

продукція компанії широко використовується не тільки в автомотів бізнесі, а також у виробництві, машинобудуванні, індустріальної техніки і інших галузях промисловості.
Щодо автомобільної промисловості, то в процентному відношенні компанія PHG безумовний лідер з постачання на конвеєр всіх корейських виробників: GM DAEWOO, HYUNDAI, KIA, SSANGYONG, SAMSUNG.
Продукція компанії PHG відрізняється чудовою якістю, цінова ніша - дешевше оригіналу, але дорожче аналогічної продукції інших корейських і китайських виробників, оскільки за якість треба платити. З іншого боку це окупається терміном служби виробу.

Сортировать по:
Товаров на странице:
Вид:
Сортировать по:
Товаров на странице:
Вид: