Партнерам

Партнерам

Запрошуємо інтернет-магазини, автосервіси та оффлайн-магазини до взаємовигідної співпраці!

Для початку роботи - зареєструйтесь у нашій системі та напишіть нам листа з описом вашої діяльності. Ми вам присвоїмо початкову знижку -5% на наш асортимент товару. Додаткові знижки залежать від об'єму ваших закупівель у нас, обговорюються індивідуально.

Крім партнерської знижки - усі зареєстровані клієнти автоматично стають учасниками нашої бонусної програми, згідно якої за кожне оплачене замовлення будуть нараховані віртуальні бали. Надалі віртуальні бали конвертуються в гривні та можуть бути витрачені для оплати майбутніх замовлень.

У нас діє реферальна система для запрошення ваших друзів у наш інтернет-магазин за вашим персональним http-посиланням. Якщо ваші друзі перейдуть за таким посиланням до нашого магазину і оформлять/оплатять замовлення, ви отримаєте додаткові бали на ваш бонусний рахунок.

Також можемо працювати по системі "Дропшипінг": ви шукаєте клієнта, берете у нього передоплату, оплачуєте нам за товар, ми відправляємо Новою Поштою товар кінцевому клієнту від вашого імені. Ваш дохід формується із різниці між продажем кінцевому клієнту і купівлею товару у нас. Для цього у при створені замовлення у нас на сайті, вкажіть всі деталі "дропшипінгу" у коментарі до замовлення.

За посиланням нижче ви завжди можете отримати наш актуальний прайс-лист з цінами та наявністю на складах у форматі csv, який оновлюється кожних 4 години:
Завантажити актуальний прайс-лист із залишками